خدمات

اپلیکیشن ستاره یک، با جمع آوری کلیه ی سرویس هایی که به صورت روزانه یا ماهانه برای هر فردی ضرورت پیدا می‌کند و ارائه ی آنها در قالب یک اپ جامع علاوه بر ایجاد سهولت دسترسی برای کاربران، تخفیفات و هدایایی برای آنها در نظر گرفته است تا بتوانند هم در وقت خود صرفه جویی کنند و هم لذت برنده شدن جوایز ویژه را به همراه خانواده ی خود با تمام وجود حس کنند.

خرید شارژ تلفن همراه

با استفاده از این گزینه میتوانید به هر مبلغ دلخواهی (بیشتر از ۱۰۰۰ تومان) برای خود یا هر شماره ی دیگری شارژ به طور مستقیم خریداری نمایید. لازم به ذکر است پس از خرید نیازی به وارد کردن پین شارژ نبوده و شماره ی مورد نظر شما به صورت مستقیم شارژ خواهد شد و از طریق اس ام اس، این عملیات، به همان شماره اطلاع داده خواهد شد.

درخواست شارژ اضطراری(ویژه همراه اول)

این گزینه برای زمانی است که امکان شارژ سیم کارت خود را به هر دلیلی ندارید. با استفاده از این گزینه مبلغی به صورت اعتباری به شما از طرف اپراتور همراه اول به شما تعلق می‌گیرد. این مبلغ در اولین باری که سیم کارت خود را شارژ نمایید به طور خودکار از شارژ شما کاسته خواهد شد.

قابلیت شارژ فوق العاده

در هنگام خرید شارژ میتوانید انتخاب کنید که این شارژ به صورت فوق العاده یا شگفت انگیز برای شما فعال شود. این امر ۱۵ درصد شارژ بیشتر نصیبتان می‌کند ولی به یاد داشته باشید که باید کل شارژ (شارژ اصلی به همراه شاٰرژ اضافه ) را در مدت محدودی مصرف کنید.

شارژ جوانان (ویژه سیم کارت‌های اعتباری همراه اول)

درصورتیکه صاحب سیم کارت کمتر از ۲۵ سال سن داشته باشد می تواند با استفاده از گزینه شارژ جوانان، بسته یه میزان شارژی که خریداری می‌کند، مقداری اینترنت صبحانت رایگان هم دریافت کند.

شارژ بانوان (ویژه سیم کارت‌های اعتباری همراه اول)

در هنگام خرید شارژ میتوانید انتخاب کنید که شارژ بانوان فعال شود. این مورد تنها برای سیم کارت های همراه اولی قابل استفاده است که به نام یک خانم ثبت شده باشد. این امکان، شارژ هدیه ی ۳۰ درصدی دارد و زمان مصرف محدودی رو هم برای شارژ اصلی و شارژ هدیه در نظر گرفته است ولی نسبت به شارژ فوق العاده میزان هدیه و زمان مصرف طولانی تری را ارائه می‌دهد.

خرید بسته‌ی اینترنت

خرید بسته‌ی اینترنت (همه اپراتورها) برای خود و دیگران

خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری

این سرویس اختصاصی اپلیکیشن ستاره یک است و شما در این بخش به سادگی می توانید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول را مشاهده کرده و اقدام به خرید آنها نمایید.

امکان کارت به کارت بانکهای شبکه شتاب

در حال حاضر امکان کارت به کارت از مبدا بانک های زیر به کلیه بانک های عضو شتاب در اپلیکیشن ستاره یک فراهم شده است: بانک انصار، بانک پارسیان، بانک اقتصاد نوین، بانک دی، بانک ایران زمین و بانک حکمت ایرانیان

پرداخت قبوض

پرداخت کلیه قبوض از طریق این بخش فراهم شده است. در صورتیکه نسخه چاپی قبض را در اختیار دارید با استفاده از آیکون اسکن بارکد و با دوربین گوشی خود بارکد رو اسکن کنید تا شناسه پرداخت و شناسه قبض به صورت خودکار درج شود و در غیر این صورت این ۲ فیلد را به صورت دستی وار د کنید تا مبلغ پرداختی برای شما نمایش داده شود و در مرحله ی بعد به سادگی پرداخت قبض خود را با استفاده از کارت‌های شتاب یا کیف پول اپلیکیشن بپردازید.

امکان پرداخت جریمه های رانندگی

برای پرداخت جریمه های رانندگی هم می توانید مانند پرداخت قبض با وارد کردن شناسه های برگه‌ی جریمه ای که به صورت الکترونیک صادر شده است، به پرداخت آن اقدام نمایید.